Společnost

Nedaleko katedrály otevřeli originální servis kávovarů, prodejnu kávy a kavárnu v jednom!

V Lošově už léta vzniká dobrá káva. Pražírna Gape se teď ovšem posunula výrazně blíže k olomouckým milovníkům kávy. V ulici 1. máje otevřela novou prodejnu a kavárnu s ojedinělou kombinací nabídky.

Foto: Rej.cz

V budově, na jejímž místě ve středověku stávala první olomoucká radnice, v ulici 1. máje č. 5, bývala donedávna prodejna hraček a oděvů pro děti. Po rekonstrukci domu se ale nad vchodem objevila „kafařům“ povědomá značka, která nabízí tentokrát tři služby v jednom.

Můžete zde vybírat ze všech produktů lošovské pražírny kávy. Kromě toho je tu ale také prodejna a autorizovaný servis kávovarů značky Jura. A do třetice si může zákazník dát přímo na místě libovolnou z nabízených káv. Zatím je to jen z automatu, ovšem už velmi brzo prý bude v provozu klasický pákový kávovar jako v každé jiné dbré kavárně.

Takže pokud budete mít cestu kolem domu, kam ještě ve 14. století chodili první olomoučtí radní, zkuste třeba i lošovskou kávu.

Foto: Rej.cz

Foto: Rej.cz


INZERCE
Mamma Centrum Mamma Centrum

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Štěpánov hody
INZERCE
TV Morava