Začalo hlasování! Dvacet pět míst aspiruje na cenu cestovního ruchu. Želízka v ohni má i Olomouc

Adrenalinové zážitky v podobě tandemových seskoků i nejhezčí místa pro svatební obřad se letos uchází o Ceny Olomouckého kraje v oblasti cestovního ruchu. Na výběr je celkem 25 nominací. Hlasování veřejnosti probíhá do 15. srpna prostřednictvím webových stránek cenykraje.cz.

Cenu Olomouckého kraje může získat také nová nadhledna Háječek, která disponuje unikátními technickými parametry a má tvar hyperbolického paraboloidu. Foto: Rejdakce

„Letos je opět na výběr z pěti kategorií, kde mohou lidé volit například nejoblíbenější rozhlednu nebo netradiční zážitek,“ uvedla Milada Sokolová, uvolněná členka zastupitelstva pro oblast vnějších vztahů a cestovního ruchu. 

Hlasujte a získejte tipy na výlet

Anketa symbolicky odstartovala začátkem letních prázdnin. Lidé se na webu cenykraje.cz mohou zapojit nejen do hlasování, ale zároveň v podobě nominovaných cílů získají tipy na letní výlety po celém Olomouckém kraji. Jednotlivé nominace vybírala odborná komise. Na veřejnosti pak je, aby zvolila vítěze v každé skupině. Navíc přibude cena hejtmana pro osobnost cestovního ruchu.

„Olomoucký kraj je skvělým místem pro život i na dovolenou. Děkuji všem lidem, kteří se na rozvoji cestovního ruchu v našem regionu podílejí. Jejich práce je často nedoceněná – a to je jeden z důvodů, proč ceny cestovního ruchu vyhlašujeme,“ dodal Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje.

Olomouc je v soutěi zastoupena například orlojem (kategorie Technická památka), v kategorii Kouzelné svatební místo je i Herbarium Boutique Hotel Olomouc a mezi Netradičními zážitky jsou i Ološkapy Šimona Pelikána.  

https://cenykraje.cz/rocnik/cestovni-ruch-cestovni-ruch

INZERCE
ČEZ ČEZ

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Chata Kouty