Na silnici nad nádražím budou dva měsíce opravovat svodidla. Denně tu projede 34 tisíc aut
Při jízdě v ulici Tovární nad vlakovou tratí si řidiči mohli všimnout poškozeného plastového indikátoru žluté barvy u výjezdové rampy, která směřuje k Regionálnímu centru Olomouc (RCO) u vlakového nádraží. Nehodou zničený prvek je nefunkční a proto bude nahrazen v rámci širší modernizace frekventované lokality, kudy denně projede dle sčítání v roce 2016 více než 34 tisíc aut. Současně sem přibudou nová svodidla.