Bleskovky

Zrušeno! Vánoční trhy budou bez koncertů i bez rozsvěcení stromu

Je to tak. Radnice dnes dopoledne informovala, že kulturní program olomouckých Vánočních trhů se z důvodu nepříznivé epidemiologické situaci bohužel ruší. A navíc neproběhne ani slavnostní rozsvícení stromu, plánované na neděli.

Zdroj: FB statutárníměsto Olomouc

Nebude ani žádný z avizovaných koncertů. Stánky i punče zatím zůstávají, pořadatel je ale musel v uplynulých dnech přemístit tak, aby stánky byly od sebe dva metry.

Vánoční atmosféru snad navodí místo živých koncertů alespoň reprodukovaná hudba. Trhy začínají už v pátek 19. listopadu, ale půjde jen o stánky. Není zatím jasné, kdy se rozsvítí strom. Původní plán, tedy společné sůavnostní rozsvícení v neděli a poté koncert Báry Basikové, se nekoná. 

"Všechny návštěvníky trhů žádáme o dodržování aktuálně platných opatření a apelujeme na osobní odpovědnost. Pokud se situace s ohledem na chystaná jednání vlády změní, budeme vás informovat," uvádí statutární město Olomouc na své facebookové stránce. 

Ilustrační foto: Rej.cz


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
TV Morava