Adventní čas na OLODVORKU začíná v nové zimní galerii přednáškou se slavným mořeplavcem

Dvoukřídlá vrata OLODVORKU na Dolním náměstí se otevřela už toto úterý. Mimo venkovního prostranství se letos otevře i nový prostor tzv. zimní galerie v interiéru přímo sousedícím s OLODVORKEM.

Ta bude sloužit jako zázemí pro besedy, přednášky, výstavy a využít ji pro zahřátí mohou i návštěvníci OLODVORKU. Už tuto neděli, 20. 11. v 18:30 hod., nabídne prostor galerie první besedu se známým dobrodruhem a mořeplavcem Rudolfem Krautschneiderem.

„Nesmírně mě potěšilo, že Ruda Krautschneider přijal mé pozvání. Je neuvěřitelné, co všechno dokázal, například obeplul Antarktidu, plavil se po všech mořích, je autorem několika dokumentů… už jako malý kluk jsem o něm slyšel nespočet příběhů, četl skoro všechny jeho knihy a vzhlížel k němu,“ uvádí Šimon Pelikán, provozovatel OLODVORKU a Plaveb Olomouc. Přednáška naváže v neděli v půl sedmé na rozsvícení vánočního stromu na Horním náměstí, které se koná v 18.00 hodin.


Šimon Pelikán

OLODVOREK chystá v listopadu a prosinci pravidelný kulturní program. Pro komfortnější pocit účinkujících bude podium vytápěné. Proběhne řada beneficí, mikulášská besídka, mezi vystupujícími umělci se můžeme těšit na známou saxofonistku KJ SAX, kapelu No Barriers, D.U.B. music, Tarezu Wrau, Sugar And Spice Holding Copmany a další. Samozřejmostí je tradiční Olopunč v alkoholické i dětské variantě.

Adventní čas probíhá mimo OLODVORKU i v rámci dalších služeb Plaveb Olomouc. Obě lodě vyráží v předvánoční době na Moravu a nabízejí plavby s teplým punčem. Stejně tak je možné rezervovat si jízdu na OLOŠLAPECH a vyrazit do historických uliček města. Služby mohou využít i skupinky v rámci teambuildingů, vánočních večírků, rozluček se svobodou a podobně.

Program OLODVORKU naleznete zde: https://www.plavbyolomouc.cz/olodvorek

Facebook událost: https://fb.me/e/3Tl6VO0dp
INZERCE
Advokátní kancelář Matěna Advokátní kancelář Matěna

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
TV Morava