Kultura

Pecka, bomba, paráda! Šéf Bounty Rock Cafe představil plán nejlepšího rockového klubu

"Wow! Paráda, tak tam bych si někdy fakt rád zahrál!" Výhradně nadšené reakce sklízí Dušan Neumann, šéf Bounty Rock Cafe, na zveřejněné vizualizace radikální přestavby jeho rockového klubu. Už v září by se tahle pohádka pro rockery měla otevřít prvním hostům.

Nový Bounty Rock Cafe klub. / Vizualizace: Daniel Casa

Bounty Rock Cafe je nejen v Olomouci pojem už deset let. Rockový klub na ne zcela rockové adrese na třídě Kosmonautů měl vždy celoročně výborný program, kromě toho jeho šéf a stvořitel Dušan Neumann pořádal vždy s výjimkou loňského „covidového“ roku i velmi dobrý festival v areálu Korunní pevnůstky. Covid sice omezil aktivity klubu, o němž dobře vědí i mnozí muzikanti v zámoří, nad vodou se držel vynikající kuchyní. Vynucená pauza ale šéfa přiměla k odvážnému a velkolepému rozhodnutí – po deseti letech klub radikálně proměnit.

Svou vizi svěřil do rukou špičkového designera Daniela Casy. „Je to nejlepší architekt designer v České republice. Když něco dělat, tak pořádně,“ říká Dušan Neumann. Podle vizualizací to vypadá, že to opravdu bude pecka, určitě jeden z nejlepších designových rockových klubů, jaké v těchto zeměpisných šířkách existují.

Bude v něm multifunkční sál pro 500 stojících diváků, restaurace, oddělitelná akustickou dělící stěnou, dva vchody i dvoje nové toalety. Pokud jde o ty vchody, tak ten hlavní bude opravdu bomba – průchod mezi dvěma obřími kytarami a gigantickou napodobeninou repro bedny jasně návštěníkovi ukáže, že právě vstupuje do chrámu rockové hudby. A kromě toho všeho slibuje Dušan Neumann, mimo jiné i zakladatel gastronomického Garden Food Festivalu, i jedinečnou kuchyni.

„Řekl jsem si, že po deseti letech to chce změnu. Hecnul jsem se, a chci to dotáhnout k dokonalosti,“ popisuje svůj přístup Neumann. A na výsledek radikální přestavby nebudeme čekat moc dlouho. „Když jsem minule přestavoval bar, lidi v pátek večer odešli a v pondělí našli bar úplně přestavěný. Teď otevřu novou podobu Bounty Rock Cafe v září,“ věří sympatický rockový guru.

My moc držíme palce a hlavně přejeme jak Dušanovi, tak všem rockerům, aby konečně mohly znovu začít klasické koncertní aktivity.

Nový Bounty Rock Cafe klub. / Vizualizace: Daniel Casa

Nový Bounty Rock Cafe klub. / Vizualizace: Daniel Casa

Nový Bounty Rock Cafe klub. / Vizualizace: Daniel Casa

Nový Bounty Rock Cafe klub. / Vizualizace: Daniel Casa

Nový Bounty Rock Cafe klub. / Vizualizace: Daniel CasaNový Bounty Rock Cafe klub. / Vizualizace: Daniel Casa


INZERCE
Mamma centrum Mamma centrum

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
TV Morava