Kultura

Jezdecký areál bude hostit prestižní výstavu plemenných hřebců, klisen s hříbaty a poníků

Do jezdeckého areálu na olomouckých Lazcích se po roce vrací oblíbená výstava koní včetně plemenných hřebců i klisen se hříbaty. Společně s výstavou proběhne také mezinárodní show velšských poníků. Dvoudenní program zakončí šestý ročník Moravského šampionátu. Celá akce se bude konat v pátek 6. srpna a v sobotu 7. srpna v jezdeckém areálu Equine Sport Center v Olomouci-Lazcích.

Již tradiční výstava koní začne v pátek v šestnáct hodin, kdy se budou hodnotit klisny a klisny s hříbaty v několika kategoriích. Od dvaceti hodin pak vypukne strhující show plemenných hřebců.

V sobotu se jezdecký areál otevře návštěvníkům už v devět hodin dopoledne, kdy bude zahájena mezinárodní show velšských poníků. Posuzování přijal pan Dr. Etienne Stevens, prefix Guniel z Francie.

Dvoudenní program vyvrcholí v sobotu od jedenácté hodiny šestým ročníkem Moravského šampionátu tříletých teplokrevných i chladnokrevných klisen. Po celou sobotu bude v areálu připraven také bohatý doprovodný program pro celou rodinu.INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
TV Morava