Olomoucký ženijní prapor má nového velitele. Dnes převzal bojovou zástavu
Podplukovník Tomáš Kroutil dnes převzal bojovou zástavu 153. ženijního praporu v Olomouci, jehož se stal novým velitelem. Ve funkci nahradil podplukovníka Petra Moravce. Slavnostního nástupu se účastnil i olomoucký primátor Miroslav Žbánek.