Sigma doma porazila Duklu, utkání se dvěma červenými kartami bylo ale divoké
Domácí neporazitelnost uhájila v neděli Sigma Olomouc. Ve dvou fázích zápasu ovšem byli jak domácí hráči, tak hlavně fanoušci poněkud nervózní. Od páté minutě utkání totiž Sigma hrála po červené kartě pro Adama Dohnálka v deseti a Dukla vycítila šanci. Tu jí vzalo až vyloučení jejího hráče ve 45. minutě. Druhá fáze snad až zbytečné nervozity trvala posledních dvacet minut, kdy Dukla po velmi laciném snížení na 2:1 vyvíjela enormní snahu o srovnání.