Jelítka, krkovička, uzený bůček, prejt, voňavé škvarky... Zabijačkové hody na Poděbradech!

Tradiční zabijačkové hody pořádají v sobotu 26.listopadu od 10 hodin na Poděbradech. Kriomě velké spousty zabijačkových specialit k okamžité konzumaci i s sebou domů tu bude i dobré pití a hudební doprovod.

Foto: FB Olomoucké Poděbrady

"Letos tuto oblíbenou akci pořádáme již po třinácté! Všichni návštěvníci se mohou těšit na poctivé zabijačkové dobroty," vzkazuje Jiří Holub, šéf Olomouckých Poděbrad. K zakoupení zde bude teplý ovar, zabijačková polévka, prejty, zabijačkový guláš, tlačenka, uzené maso, jitrnice a jiné dobroty. Výrobky se zde budou prodávat jak studené na pozdější spotřebu doma, tak i teplé ke konzumaci na místě. Samozřejmostí jsou i vyhlášené svatební koláčky, frgály a poctivá slivovička. Pro zpříjemnění atmosféry zahraje v sobotu také cimbálová kapela Eliška.

"Lepší příležitost nakoupit si do zásoby poctivé zabijačkové dobroty už letos mít nebudete, tak si to nenechte ujít," vyzývá ty, kteří návštěvu Poděbrad zvažují, Jiří Holub. Do pátku mají navíc zájemci možnost rezervovat si zabijačkové speciality, které pořadatelé připraví předem do balíčku. Vybírat můžete ze studené nabídky, na seznamu je uzený bok, uzená krkovice, uzená kýta, jitrnice, jelita, tlačenka, škvarky, sádlo, paštika, klobásy, čabajka a škvarková pomazánka. Objednávky přijímají buď na sociálních sítích Olomoucké Poděbrady, nebo na telefonu 737 226 099.
INZERCE

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
TV Morava