Na správném břehu vás dnes čeká například hráškový krém, tortilla s trhaným vepřovým nebo kuřecí teriyaki s jasmínovou rýží. Poděbrady samotné jsou teď v úplně parádní formě, všechno se zelená, kvete a první odvážlivci se už i koupou, takže to je určitě dobrý tip na výlet.

Ve stánku na Horním náměstí hned pod orlojem budou připraveny speciální tvarůžkové krokety s domácí tatarkou, profiterolles s tvarůžkovou espumou nebo třeba kanapky s tvarůžkovým tatarákem a fermentovanou zeleninou.
Navíc se můžete těšit i na stánek ve Ztracené ulici, kde vás bude čekat krémová česneková polévka a tvarůžkové krutony či hanácké vdolek a spousta dalšího. K tomu si navíc Poděbradští připravili i hiudební program. V sobotu 18. dubna zahraje od 14 hodin Lukáš Mareček a v neděli 19. dubna ve stejném čase to rozjede celá kapela All In z Litovle.
Na Poděbradech je teď krásně | Foto: Rej.cz
