Masivní kybernetický útok ochromil radnici. Magistrátní síť zkouší zachránit IT specialisté
Od časných hodin ve středu 7. dubna čelila magistrátní datová síť masivnímu kybernetickému útoku na celý systém. Kybernetický útočník napadl datovou infrastrukturu magistrátu, načež byly z bezpečnostních důvodů odpojeny jednotlivé subsystémy.