Přijďte na návštěvu do olomouckého středověku. Arcidiecézní muzeum zve na jedinečný večer
V pondělí 24. dubna se po rekonstrukci znovu otevře Arcidiecézní muzeum Olomouc a s ním i nová stálá expozice s názvem Zde se nacházíte | Svatováclavské návrší v proměnách staletí. Už během března probíhá cyklus večerů, na kterých autor této expozice Miroslav Kindl spolu s odborníky přiblíží kulturu a historii jednotlivých etap dějin se zaměřením na Olomouc.