Olomoučtí cyklisté vyhráli pohár i individuální ceny. Mapei Merida Kaňkovský měl skvělou sezónu
Olomoucký mládežnický tým Mapei Merida Kaňkovský má za sebou skvělou sezónu! V srpnu vyhráli junioři Regionem Orlicka celkově a Matěj Zahálka v jednotlivcích. Český pohár – Brilon Cup ovládl olomoucký mančaft kompletně. Junioři i kadeti vyhráli družstva. V juniorech zvítězil v jednotlivcích Štěpán Zahálka před Janem Bittnerem, v kadetech získal celkový triumf Jakub Tesařík a třetí byl Matěj Piták. Na MČR v časovce družstev brali kadeti zlato a junioři bronz.