Čtyři zloději v drogerii vybrakovali celé regály! Policie zveřejnila jejich fotky

Čtvrtek, 22.8.2019

Šternberští policisté pátrají po skupině lidí, kteří mají s největší pravděpodobností na svědomí krádež drahého zboží v supermarketu. Pachatele ovšem zachytily kamery v prodejně. Policisté se proto obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámých osob.  

Krádež se stala 7. července 2019 krátce před jednadvacátou hodinou v jednom ze šternberských supermarketů. Tři muži a jedna žena dosud nezjištěné totožnosti měli společně odcizit drogistické zboží za celkem 36 tisíc korun. Případ policie prověřuje pro podezření ze spáchání přečinu krádež, spáchaného formou spolupachatelství.

Policistům se podařilo zajistit kamerové záznamy a fotografie podezřelých. Jak video ukazuje, zloději opravdu nebyli troškaři a po jejich "akci" zůstaly v dané části prodejny prázdné regály! 

Pokud by někdo z občanů osoby z přiložených fotografií nebo videozáznamu poznal, nebo by disponoval informacemi, které by mohly pomoci ke zjištění jejich totožnosti, ať kontaktuje policisty obvodního oddělení Šternberk buď osobně, nebo telefonicky na adrese Oblouková 4, 785 01 Šternberk, na tel. 974 768 741, email: ol.oo.sternberk.stsl@pcr.cz, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158.  

Popis osob:

  • žena ve věku mezi 20-25let, tmavých delších vlasů, svázaných do culíku, vysoká kolem 165 cm. Pohybovala se s dítětem ve věku mezi 2-3lety. Na sobě měla černé triko s krátkým rukávem (spodní lem trika byl růžový), šedé legíny, šedé letní boty a nesla kostkovaný batoh
  • muž ve věku kolem 20let, silnější postavy, s nakrátko střiženými tmavými vlasy. Na sobě měl modré kraťasy (nebo ustřižené rifle), černou mikinu (nebo triko) s dlouhým rukávem a červeným potiskem na zádech a hrudníku a bílým nápisem HARD, bílé sportovní boty a nesl černou tašku přes rameno
  • druhý z mužů byl rovněž ve věku kolem 20let, silnější postavy, nakrátko ostříhaných tmavých vlasů, ze stran vyholených. Na sobě měl světle modré rifle, bílé triko, riflovou mikinu s šedými rukávy a kapucí a na nohou bílé sportovní boty. Přes rameno nesl černý batoh
  • třetí z mužů byl rovněž ve věku kolem 20let, silné postavy, krátce střižených vlasů. Na sobě měl dlouhé tmavé kalhoty, černé triko s rukávem (na hrudi vyobrazená tygří hlava) a přes rameno nesl světlou tašku.

 

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)

Komentáře

Typičtí bílí gádžové :-))))) to tedy nejsou.