Zkoušela vybrat peníze z ukradené platební karty. Neznáte jí?

Pátek, 4.10.2019

Policisté z Olomouc se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámé ženy. Jde o prověřování případu krádeže peněženky v jedné z olomouckých prodejen a následný pokus o zjištění zůstatku na platební kartě, která se v ukradené peněžence nacházela.

Ke krádeži došlo dne 19. srpna 2019 v odpoledních hodinách, někdy v rozmezí od 14:30 do 15 hodin. Někdo neznámý odcizil z volně odložené kabelky peněženku, ve které byly osobní doklady, finanční hotovost ve výši 800 korun a platební karta. Celková škoda je odhadována na předběžně 1 100 korun. Případ prověřujeme pro podezření ze spáchání přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Policistům se podařilo z kamerových záznamů zajistit fotografii neznámé ženy, která se ještě téhož dne pokusila prostřednictvím jednoho z bankomatů v Olomouci zjistit výši zůstatku na odcizené platební kartě.

Pokud by někdo z občanů ženu z přiložené fotografie poznal, nebo by disponoval informacemi, které by mohly pomoci ke zjištění její totožnosti, ať kontaktuje policisty obvodního oddělení Olomouc 1 buď osobně, nebo telefonicky na adrese Sokolská 52, 771 36 Olomouc, na tel. č: 974 766 651, email: ol.oo.olomouc1.stsl@pcr.cz, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158.

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)