Emma Smetana, Michal Hrůza a Thom Artway zvou na turné mezi vlaky 

Úterý, 10.10.2017

Turné Mezi vlaky přiveze živou muziku na hlavní vlakové nádraží v Olomouci. Šestou zastávkou tohoto speciálního koncertního turné bude již tento pátek večer Olomouc.

Další vlakové nádraží se opět rozezvučí živou hudbou a hudebním fanouškům ukáže, jak zní oblíbené skladby v takovém nekonvenčním prostředí.

Hlavním hostem koncertu je Emma Smetana, zpěvačka a moderátorka, pozvání na koncert přijali i písničkáři Michal Hrůza a Thom Artway. Na místě bude opět stánek s merchandisingem Emmy Smetana, který se na minulém koncertě před týdnem v Hradci skoro celý vyprodal. Vybrat si budete moci CD nebo LP, ale také například kosmetiku, choker či podprsenku z limitované edice By Emma. Novinkou je kolekce Emma x Tel Aviv, kterou Emma navrhla, když se vrátila z letní dovolené v Izraeli, z níž přivezla speciální látky. Chokery, potítka i náramky bude po koncertě Emma prodávat osobně.

Koncert začíná v 19 hodin a trvat by měl až do 22 hodin. Vstupné je dobrovolné, přičemž veškeré vybrané prostředky putují na charitu. Koncert je pořádán s podporou AŽD PrahaČeské dráhySŽDC

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)