Zaparkuj! Přijďte odpoledne do Výpadu na koncert, hry nebo film Olivera Stona

Středa, 10.7.2019

V pořadí již třetí Zaparkuj Fest láká ve středu 10. července do parku - konkrétně do Bezručových sadůneboli Michalského výpadu! Návštěvníky čeká hudba, občerstvení i promítání filmu. 

projekt Zaparkuj oživuje už třeté sezónu v letních prázdninových měsících olomoucké parky. Těšit se můžete opět na koncert tentokrát skupiny Šimanský Niesner! Chybět samozřejmě nebude Zaparkuj chill out zóna, sportovní aktivity, piknikování v trávě s deskovkami nebo výborné občerstvení od U Magora! To vše ve středu od 16 hodin v Bezručových sadech u mauzolea.

16.00–20.00
- deskovky, půjčovna dek...
- soft tennis, badminton, frisbee, petanque, švihadla, balony, badminton, slackline...
- Zaparkuj ringohrátky - hřiště a ringo pro každého
DOPROVODNÝ PROGRAM
Bodypainting a "tetování" hennou od Chaoscompany.art
Adrenalinový zážitek v podobě házení sekerami od Bulzajz - Win & Chill
Žonglování s Robin Coufal
Trénink rovnováhy na laně se Slackline Olomouc
19.00–20.00 ŠIMANSKÝ NIESNER
Dvojice kytaristů Jakub Šimanský a Tomáš Niesner se na společné desce Tance neznámé snaží ukotvit pojem american primitivismus do českého hudebního žargonu. Žánr vychází z bluegrassové tradice amerického jihu, netradiční přístup k ladění, rytmice a mantrickému repetitivismu nalezl v duchovní hudbě asijského původu. Niesner se Šimanským spolu vyrostli v hlučné přerovské kapele UNNA, první nehlučnou desku vydali v dubnu 2019.
https://musicserver.cz/clanek/60965/simansky-niesner-tance-nezname/
21:30 NATURAL BORN KILLERS / TAKOVÝ NORMÁLNÍ ZABIJÁCI (1994)
Mallory neměla mnoho důvodů být šťastná. Otec ji tyranizoval a sexuálně obtěžoval, matka nepodnikala nic na dceřinu obranu. Když se dívka náhodně setkala s Mickeym, byla z toho láska na první pohled. Ještě téhož večera si tajně vypůjčili auto Malloryina otce a vyrazili na projížďku. Otec nahlásil krádež policii, uprchlíci byli dopadeni a Mickey putoval za mříže. Podařilo se mu však utéct, a tak se zanedlouho znovu objevil u Mallory. Jejich setkání mělo hrůzný průběh: nejprve zbili dívčina otce, pak ho utopili v akváriu, a poté přišla na řadu matka tu polili v posteli benzínem a Mallory ji zapálila. Mladí milenci se dávají na útěk a nechávají za sebou další mrtvé. Jejich řádění sledují sdělovací prostředky, policie je jim na stopě... CSFD: 75%

Na Zaparkuj Fest! se můžete těšit každých 14 dní po celé léto. Akci pořádá Zaparkuj - oživujeme veřejný prostor / Univerzita Palackého za podpory Výstaviště Flora Olomouc a.s.

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)