Rezort v Hrubé Vodě nabízí dvě hlavní sjezdovky, z nichž ta nejdelší měří 1020 metrů, jednu vedlejší a jednu školní. Výhodou Hrubé Vody je čtyřsedačková lanovka, kterou ocení každý lyžař, který potřebuje dát na chvíli odpočinout svým nohám. Na vedlejší 600 metrů dlouhé sjezdovce je klasický vlek. Sjezdovky jsou otevřené do 16 hodin.
Foto: resorthrubavoda.cz
Hlubočky nabízejí jednu hlavní sjezdovku o délce 550 metrů a jednu vedlejší školní trať. K dispozici tady jsou dva standardní vleky – dvoukotva a poma, jeden dětský vlek a pohyblivý koberec pro děti. V Hlubočkách se lyžuje bez přestávky od rána až do 21 hodin! Večerní lyžování začíná v 16 hodin, od odpoledního jej neodděluje žádná pauza.
Foto: Rej.cz
V Hrubé Vodě i Hlubočkách jsou k dispozici půjčovny, lyžařská škola a zázemí s občerstvením. Na svazích je okolo třiceti centimetrů technického sněhu. S parkováním není ve všední den vůbec problém a místo najdete při troše trpělivosti i o víkendech. Na většině míst zaplatíte bez problémů kartou, půjčovna vybavení v Hlubočkách vyžaduje hotovost.
Foto: Rej.cz