Klub se omlouvá, na dnešní čtvrtfinále ještě fanoušky vpustit nesmí
Pro všechny fanoušky, kteří se dnes chystali na čtvrtfinálové utkání Sigmy Olomouc se Slavií Praha, dnes přinesl klub nepříjemnou zprávu. Z rozhodnutí příslušných orgánů ochrany veřejného zdraví Ministerstva zdravotnictví mají všichni držitelé permanentních vstupenek na dnešní duel MOL Cupu zakázán vstup pod hrozbou vysokých sankcí. Povolení vstupu omezeného počtu fanoušků totiž platí až od soboty 1. května...