Zloděj krade drahé jízdní kolo přímo před bezpečnostní kamerou. Podívejte se

Pondělí, 13.11.2017

Drzost některých zlodějů nezná mezí. Kradou za bílého dne a to klidně i kousíček od objektivu bezpečnostní kamery. Policie teď má dost podrobný a detailní záznam muže, který ukradl jízdní kolo na třídě Kosmonautů v Olomouci.

Krádež se stala ve čtvrtek 2. listopadu krátce před třináctou hodinou před vstupem do výškové budovy BEA centra. Prozatím neznámý muž odcizil ze stojanu na jízdní kola pánské horské jízdní kolo zn. Scott Aspect 640, které bylo u stojanu uzamčené lankovým zámkem. Odcizil přitom také předmětný lankový zámek. Majiteli tak vznikla škoda za předběžně 9 300 korun. Policisté případ prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, na který trestní zákoník stanoví trest odnětí svobody až na dva roky.

Policistům se podařilo zajistit kamerový záznam, na kterém je jednání muže zachyceno. "Pokud by někdo z občanů muže z videozáznamu nebo přiložených fotografií poznal, ať prosím, kontaktuje policisty obvodního oddělení Olomouc 3 buď osobně nebo telefonicky na adrese Smetanova 14, Olomouc, tel. 974 766 711, nebo kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158," uvedla olicejní mluvčí Irena Urbánková.

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)