Punková pecka! Visací Zámek a SPS na jednom pódiu v olomouckém U-klubu

Čtvrtek, 6.4.2017

Dlouho očekávané turné dvou punkových legend začalo a dnes dorazí do Olomouce! Visací Zámek, hrající neuvěřitelných pětatřicet let ve stejném složení a pražská téměř třicetiletá punková stálice SPS přijede v rámci společného turné FOREVER PUNK TOUR 2017!

První koncert odstartoval v pražském Paláci Akropolis 16. března, tedy na domácí půdě obou kapel. Že turné je velkolepé a výjimečné, napovídal už předprodej a rychle mizící vstupenky. „Těšíme se moc. Já na Visáčích vždycky obdivoval, že hrají ve stejné sestavě. Což je v našich tuzemských podmínkách absolutní rarita. A povedlo se jí písní Známka punku přimět rádia, aby více pouštěla punkovou muziku, to je úctyhodné!“ uvedl na adresu Visacího Zámku Skleník (Jan Sklenář – SPS, basa, zpěv )

„SPS jsou punkeři jak se patří, turné bude určitě divoké. Vloni v Braníku s námi Zdeněk Růžička zpíval píseň Padesát a byla to velká švanda. Takových momentů teď na Forever punk tour bude jistě více,“ dodává obratem Honny (Jan Haubert - Visací Zámek, zpěv).

Dvojkoncert začíná dnes ve 20 hodin v U-klubu. 

Foto: U-klub/Deník

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)