Běh na pět kilometrů, sekání klády a další hry, to vše na pomoc nemocnému Vildovi

Pátek, 14.7.2017

Zajímavý tip na sobotu mají v Bukovanech u Olomouce. V sobotu 15. července se zde od 15 hodin konají 1. Bukovanské hry, což je sportovní den s charitativním účelem, pořádaný aktivními lidmi z Bukovan za podpory zkušené charitativní organizace Dobré místo pro život.

Hlavním programem dne je charitativní běh na pět kilometrů, následují pak ale i další standardní i méně obvyklé sportovní disciplíny a hry, jako je třeba přesekávání klády či soutěž v rychlosti pojídání koláčů. Dobrou atmosféru dotvoří zdejší mažoretky, pro děti je připraveno malování na obličej, skákání v nafukovacím hradu a další atrakce. Program Bukovanských her nakonec večer uzavře zábava, od 20 hodin bude k poslechu a tanci bude hrát rocková kapela Methyl. Po celý den je zajištěno bohaté občerstvení, udírna a grilu. Startovné pro účastníky her je 100 korun, v ceně je zahrnut guláš, medaile a večerní zábava. Vstupné na samotnou zábavu je 70 korun. 

Důležité je, že celý výtěžek z akce je určený pro nemocného Vildu z Velké Bystřice, postiženého mozkovou obrnou. Akce se odehraje v areálu hřiště.

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)