Vtipálci házeli vejce a pak se nestačili divit. Naštvaný muž je stíhal několik kilometrů

Čtvrtek, 13.7.2017

Dobře jim tak, chtělo by se říct. Mladí a zřejmě velmi znudění a velmi vtipní muži se bavili tím, že z jedoucího auta házeli po lidech na chodníku vajíčka. Jenže jeden takový naštvaný muž sedl do auta a sledoval je až do vesnice za Olomoucí.

Tento kuriozní případ řešila včera hlídka Městské policie Olomouc. V uliuci Palackého jim oznamovatelka uvedla, že se předchozího dne (úterý 11.7.2017) ve večerních hodinách nacházela s manželem před vchodem do domu. Najednou z projíždějícího vozidla Škoda Fabia neznámý mladík vyhodil několik vajec, která manželskou dvojici zasáhla a dále znečistila vstupní dveře a fasádu domu. Po incidentu se znečistění a naštvaní manželé za tímto vozidlem vydali a podařilo se jim ho dostihnout až v obci několik kilometrů za Olomoucí. Ve Fabii se nacházela žena a tři mladíci ve věku 20 – 25 let, kteří se tváří v tvář svým "terčům" k uvedenému jednání přiznali. Jako důvod svého činu uvedli, že se celým jednáním pouze bavili. Tento incident oznámí městská policie správnímu orgánu k dalšímu řešení.

Dodatečně se ukazuje, že těch postižených a naštvaných bylo více a tak prázdninová legrace přijde mladé muže asi docela draho. 

Ilustrační foto Palackého ulice: google streetview

Autor: 
(red)

Komentáře

nejspíše tito "vtipálci" hodili vejce i po mém autě když jsem projížděl Olomoucí, ovšem v momentu , kdy jsem odbočoval a v provozu. - výsledek - solidně poškozený lak.