Posílená Sigma se dnes v prvním ligovém kole postaví ambiciozním Slávistům

Neděle, 22.7.2018

Po letní pauze nastoupí dnes lehce obměněná sestava Sigmy Olomouc do dalšího ligového ročníku, který s sebou navíc nese spoustu organizačních novinek. Sigmu čeká start velmi ostrý - ambiciózní pražská Slavia se silným kádrem. 

Olomoucká Sigma v přestupovém období přišla o jedinou oporu, a to obránce Uroše Radakoviče. Ten po třech sezónách, v nichž patřil k jistotám zadních řad, dal najevo touhu po změně. Ostatní stálice loňské úspěšné sezony v týmu zůstraly a navíc Sigma ulovila i posily. Nejzvučnější jméno z nich má ofenzivní křídelník Václav Pilař, který do Sigmy přichází z Plzně. Tentokrát nikoliv na hostování jako jeho někdejší kolega Jakub Řezíček, ale jako plnohodnotný člen klubu. Noví jsou i útočníci Martin Nešpor a Pavel Dvořák. Kádr posílil i brankář Aleš Mandous. 

Přípravná utkání ukázala, že by to letos Sigmě mohlo jít dobře. Podle trenéra Václava Jílka se i čerstvé posily zapojily do přípravy s plným nasazením. 

Olomoučtí nastoupí na Andrově stadionu proti sešívaným sokům z Prahy v 18 hodin. V každém případě budou v těžkém utkání potřebovat podporu domácího publika. Takže nezapomeňte, v 18 hodin začíná liga! 

Autor: 
(red)