Další rocková pecka v Olomouci! Američtí Papa Roach rozhýbou Korunní pevnůstku

Čtvrtek, 10.5.2018

AKTUALIZOVÁNO Last Resort, Between Angels and Insect, She loves me not... strhující songy americké nu metalové kapely Papa Roach se ponesou v srpnu pěkně hlasitě Olomoucí. Kultovní kapela, jejíž koncerty bývají zážitkem a kterou lze stále vnímat jako vrchol současné nu metalové hudby, totiž vystoupí už 22. srpna v Korunní pevnůstce. V rámci srpnového festivalového výjezdu do Evropy se kapela zastaví i u nás a odehraje novinky z aktuálního alba Crooked Teeth i starší hity! Po Billy Talent zažije pevnůstka další pořádný nářez... 
Vzpomínáte na nu-metalovou hymnu Last Resort či singly She Loves Me Not, Forever, Getting Away With Murder, To Be Loved, Burn...? Zažijte strhující koncert Papa Roach v Korunní pevnůstce. Kapela hraje ve složení: Jacoby Shaddix - zpěv, Jerry Horton - kytara, Tobin Esperance - baskytara, Tony Palermo - bicí.
Za svou pětadvacetiletou kariéru prodala čtyřčlenná americká parta po celém světě více než deset milionů desek, jejich pravděpodobně nejznámější album Infest bylo ve Spojených státech třikrát platinové, platinová byla i deska Getting Away with Murder, můžou se pochlubit i nominací na Grammy. Muzika těchto „dříčů“ z Kalifornie naštěstí nesklouzla k popově kýčovitým rockovým popěvkům. Pořád je to poctivý našlapaný rock, ale zároveň s parádní melodickou linkou. Na jejich koncertní výkon se navíc dá spolehnout. podle těch, kdo to zažili, Papa Roach vždy předvedou skvělou show, během níž umí výborně namixovat starší hity a novinky.

Papa Roach

Jacoby Shaddix – zpěv, Jerry Horton – kytara, Tobin Esperance – baskytara, Tony Palermo – bicí

Vstupenky na koncert stojí 999 korun a jsou v prodeji v sítích Ticketportal, Ticketstream a GoOut nebo v Bounty Rock Cafe na třídě Kosmonautů v Olomouci.

Foto: Ciell 

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)