Siréna party: setkání s cestovateli a mořeplavci v podpalubí Nezvalovy archy

Středa, 27.2.2019

Cestování, cizí kraje, zážitky, vůně dálek, exotická chuť, na to vše vás láká Siréna party v artových prostorách Smarthotelu Nezvalova Archa v Olomouci. Milá setkání s cestovateli, mořeplavci a moderními nomády v podpalubí Nezvalovy Archy doplní živý zpěv mladých zpěváků různých žánrů.

Každou první středu v měsíci vám hlas sirén připomene, že tým Smarthotelu Nezvalova Archa pro vás připravil další Siréna party, každý měsíc jiná, vždy zajímavá, zážitková setkání na cestovatelské téma. Každá loď má omezenou kapacitu, proto si svoje vstupenky rezervujte včas na naší mailové adrese: manager@nezvalovaarcha.cz.

Začínáme již brzy, 6. března 2019 s Hanou Machalovou, a potom každou první středu v měsíci…. https://nezvalovaarcha.cz/akce

Hana Machalová – Snadno do světa

Hana Machalová, temperamentní cestovatelka, boří mýty o tom, že cestování je drahé, časově náročné a nebezpečné. Uvede další populární přednášku zaměřenou na levné cestování obyčejných lidí s běžným zaměstnáním a příjmem. Dodává kuráž všem, kterým brání různé životní překážky v plnění jejich cestovatelských snů. Povzbuzuje posluchače a diváky svými cestami a inspiruje tak tisíce sledujících. Přesvědčí i vás, že svět mohou poznávat všichni bez rozdílu? Bude vám optimistickým rádcem a průvodcem, jak své cesty už dál neodkládat a vyrazit!

https://www.facebook.com/snadnodosveta/

Mladá zpěvačka Eliška Eliana Bröcklová, Zábřeh. ELIANA je umělkyně inspirovaná přírodou a její tvorba má široký záběr, od andělských chórů, šamanských písní, až po pop-rockové skladby. Miluje improvizaci, hru s hlasem a naladění na přítomnou chvíli a atmosféru. https://www.youtube.com/watch?v=_nrtX9A0UoU

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)