Wolkerovu ulici od pondělí uzavře oprava kolejí. Neprojedou auta ani tramvaje

Sobota, 2.11.2019

Oprava kolejového křížení uzavře ulici Wolkerovu v Olomouci. Pro veškerou dopravu bude ulice uzavřena od pondělí 4. listopadu do 9. prosince. Kvůli opravě, kterou provádí Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), nepojedou ani tramvaje.

Důvodem úplné uzavírky pro silniční i tramvajovou dopravu je oprava křížení tramvajové a železniční trati v ulici Wolkerova. V rámci výluky provede SŽDC výměnu kolejového křížení tramvajové a železniční trati v místě železničního přejezdu. Neprůjezdá bude i ulice Štítného. 

Objízdná trasa:

Oficiální objízdná trasa bude na příjezdu od Brna vedena z ulice Brněnské na ulici Albertovu, Foerstrovu, vpravo na třídu Míru, Litovelskou, Palackého a na třídu Svobody. V opačném směru z tř. Svobody vlevo do ul. Palackého, Litovelské, tř. Míru, vlevo na Foerstrovu, Albertovu a Brněnskou.

Tramvajová doprava bude v úseku Nová Ulice – Okresní soud zcela vyloučena a tím dojde k úpravám autobusového a tramvajového provozu. Ulice Štítného bude uzavřena s výjimkou dopravní obsluhy a vedení náhradní dopravy MHD.

Výlukové jízdní řády budou zveřejněny na zastávkových označnících a webových stránkách www.dpmo.cz.

Foto: google maps streetview

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)